Gąsior dachowy

Dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku. Kładąc dach nie można zapomnieć o odpowiednim zwieńczeniu jego szczytu.


Jedną z możliwych opcji jest gąsior dachowy. Takie rozwiązanie jest nie tylko estetyczne ale posiada wiele zalet praktycznych. Gąsior dachowy chroni dom przed podciekaniem wody oraz podwiewaniem wiatru. Dzięki nowatorskiej konstrukcji, nasze produkty nadają się do dachów o różnych kątach nachylenia. Gąsiory wykonujemy zarówno z własnego materiału jak i materiału dostarczonego przez klienta. Dla jeszcze lepszej ochrony, oferujemy wykonanie gąsiora dachowego z blachy foliowanej.


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy z należytą starannością. W trosce o zadowolenie klienta, dbamy by czas realizacji nie przekroczył 24 godzin. Przy większych zamówieniach mogą Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy wszystkie szczegóły naszych produktów i z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Państwa domu.

 

Gąsiory to niezastąpione zwieńczenie szczytu każdego dachu. Wykonywane są z wysokogatunkowych materiałów. Pozwalają na zabezpieczenie przed podciekaniem wody, podwiewaniem wiatru, jednocześnie stanowią istotny element w estetyce wykonania pokrycia dachowego. Dzieki swojej budowie gąsior nadaje się do różnych kątów nachylenia dachu. Wszystkie gąsiory wykonujemy zarówno z blach foliowanych jak i nie posiadających takiego zabezpieczenia, z materiału własnego oraz powierzonego. Czas realizacji zamówień od 3 do 24 godzin. Odbiorcom hurtowym udzielamy dużych rabatów, na życzenie klienta zapewniamy również transport.